Tekstil

Tekstil

Faaliyete başladığımız ilk andan beri tekstil sektörünün, pamuk tarlalarından başlayarak dünyanın dört bir yanındaki AVM reyonlarına uzanan tedarik zincirindeki tüm paydaşlarına ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek hizmet veriyoruz.

UTG olarak müşterilerimizin sektörün tüketici taleplerindeki her geçen gün artan değişim hızına yetişmeleri için en hızlı transit süreler ve en verimli rotaları oluşturarak; hızlı, şeffaf ve rekabetçi çözümler sunuyor, müşterilerimize rakiplerine karşı rekabet avantajı sağlamayı kendi asli görevimiz olarak görüyoruz.

Ayrıca sektör taleplerine uygun olarak ihracatçılarımız adına; Türkiye’nin bir çok noktasındaki farklı tedarikçilerden ürünlerinin toplanması, paketlenmesi ve maliyet avantajı ile operasyonel verimliliğin sağlanması amacıyla gereği halinde tek bir evrak altında ihracatı gerçekleştirmek için yapılan düzenli konsolidasyonlar oluşturmuş durumdayız.

1999 yılından beri küresel ölçekte tanınmış firmalardan yeni kurulmuş tekstil atölyelerine kadar çok geniş bir yelpazedeki müşterilerimize büyüklük gözetmeksizin en uygun çözümleri üretiyoruz.

Tekstil Sektörüne Sunduğumuz Başlıca Hizmetler;

  • Uluslararası Hava ve Denizyolu Taşımacılığı, Gümrük Müşavirliği ve Depolama
  • Çoklu Adresten Toplama - Çoklu Adrese Dağıtım (Konsolidasyon/Dekonsolidasyon)
  • Sigorta Acenteliği Hizmetleri
  • Paketleme ve Dökümantasyon
  • Dış Ticaret Hizmetleri
Şimdi Ara