Hakkımızda

Hakkımızda

UTG, bünyesinde; entegre lojistik hizmetleri sağlamakta olan UTG Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti.'ni  ve tüm paydaşlarına kurulduğu günden beri en yüksek hizmet standardıyla gümrük müşavirliği hizmetleri sunmakta olan UTG Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.'yi barındırır.

1999'da Türkiye genelinde 6 ofisi ile müşterilerine ve yurt dışı iş ortaklarına uluslararası hava ve deniz taşımacılığı ile gümrük müşavirliği hizmetleri sağlamak amacıyla lojistik sektörüne giren UTG, kendisine gelen müşteri talepleri doğrultusunda 1999'dan günümüze kadar müşterilerine sunduğu hizmetleri çeşitlendirmiş ancak hiç bir zaman insan odaklı gelişim politikasından ve temel hizmet standartlarının temelini oluşturan;"müşteri beklentilerinin üstünde servis sağlamak" hedefinden vazgeçmemiştir.

UTG olarak, temel varoluş sebebimizi müşterilerimize güven vermek olarak kabul ediyor ve sunduğumuz çözümlerdeki hizmet kalitesini buna uygun olarak sürekli bir şekilde arttırabilmek için başta kendi insan kaynaklarımız ve kullandığımız teknoloji olmak üzere sürekli olarak yatırıma devam ediyoruz. Böylece dünyanın değişen ve gelişen imkanlarını yakından takip edebiliyor ve yarattığı avantajları hızlıca müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunarak; güvenilir, öngörülebilir ve maliyet verimliliği sunan çözümler üretebiliyoruz.

Şimdi Ara